Alicja
Alicja - właścicielka, ani jednego dnia nie spędza w pracy... bo to co robi, jest jej pasją i sprawia jej niezwykłą przyjemność. Swoje wieloletnie doświadczenie w branży postanowiła wykorzystać otwierając własny salon sukien ślubnych, a przy tym realizując od lat skrywane marzenie. Każdą ze swoich klientek traktuje jak kogoś wyjątkowego. Tak zresztą jest - żadnej Pannie Młodej nie pozwoli wyjść ze swojego salonu niezadowolonej. Pozwala bowiem rozmarzyć się i... sprawia, że marzenia te stają się rzeczywistością!
Izabela
Izabela jest bardzo sumienna i dokładna, z niezwykłą skurpulatnością bada gusta przyszłej Panny Młodej, by za chwilkę wysunąć propozycje kreacji trafiające w sedno jej wyobrażeń. Chętnie dzieli sie pomysłami, doradza i podpowiada, w czym pomaga jej świeże spojrzenie na modę i wyjątkowe wyczucie estetyczne. Skrupulatnie skompletuje dla Panny Młodej wszystkie dodatki, nadając kreacji ostatniego szlifu. A robi to wszystko z niezwykłą finezją.
Anna
Anna jest bardzo zdystansowana i potrafi chłodnym okiem spojrzeć na klientkę. Nigdy nie narzuca swoich wizji, cierpliwie słucha i próbuje zrozumieć, czego przyszła Panna Młoda pragnie, jakie są jej preferencje. Ta skurpulatna analiza pozwala jej zawsze trafić w sedno oczekiwań Klientek, które nierzadko są zdumione, jak z taką finezją można oddać to, co do tej pory pozostawało tylko w ich najśmielszych wyobrażeniach.
Regina
Regina to nasza tajna broń, wyratuje nas z każdej opresji. Jak wydobyć to, co najpiękniejsze w ciele i duszy Panny Młodej? Czym byłaby nawet najpiękniejsza suknia, gdyby nie leżała idealnie na przyszłej Pannie Młodej? To dlatego nasz salon nie mógłby obejść się bez mistrza krawieckiego w osobie Reginy. Ciepłej, cierpliwej i jedynej w swoim fachu. A wszystko to z perfekcyjną dbałością o każdy detal. Bo przecież tego dnia wszystko musi być idealne!